TURNIEJ MANAGERZONE

Darmowy turniej managerzone

Ogłoszenie

Witam. To mój pierwszy turniej w roli organizatora. Z góry przepraszam za błędy lub niedopatrzenia. Mam nadzieje, że bedzie to ciekawy turniej. Proszę się rejestrować i wpisywać do Listy graczy by potwierdzić chęć gry. Pozdrawiam mrozik18

#1 2008-01-03 21:42:46

mrozik18

Administrator

8398655
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 18
Punktów :   
Liga: 8.729
Team: GKS TYCHY

Wyzwania !

Bardzo proszę wszytkich, żeby wysyłali wyzwania na mecze z dużym wyprzedzeniem. Wyzwanie wysłać powiniem gospodarz. Jeżeli ktoś dzień przed meczem nie akceptuje wyzwania proszę szybkie poinformowanie mnie o tym. Pierwsze wyzwania można zacząć wysyłać juz za kilka dni, będe jeszcze o tym przypominał. Jest na tyle dużo czasu, że każdy zdąrzy wysłać wyzwanie na mecz.

Drużyny, które nie będą interesowały się turniejem, nie będą wysyłały wyzwań, lub ich akceptowali w terminie, będą traktowani jak nieaktywni gracze i zostaną przesunięci automatycznie na ostatnie miejsce w grupie, tym samym otrzymując walkowery.

Po jaką cholere takie osoby się zgłaszają do turnieju ;/

Pierwsze ostrzeżenie otrzymuje LUEHENTHIN SSA (danielek1234), który wyzwał lub zaakceptował wyzwanie w terminie I kolejki zupełnie inny zespół nie biorący udziału w turnieju.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brzj.pun.pl www.bl-abc.pun.pl www.allforandroid.pun.pl www.ispk2009.pun.pl www.yaoi-of-manhattan.pun.pl